Foreldrerådet og Samarbeidsutvalget (SU)

Foreldrerådet

Alle foreldre i Solhagen representerer foreldrerådet i Solhagen Rudolf Steiner barnehage. Og alle foreldrene i Solstreif representerer foreldrerådet i Solstreif Rudolf Steiner barnehage.

Solstreif og Solhagen har hver sin dugnadkomite og består av to foreldre fra hver avdeling samt representanter fra kollegiet.
Komiteens oppgave er å arrangere barnehagens årlige  høstmarked/julemarked og organisering av vårdugnad.

Samarbeidsutvalget består av barnehagens styrer, tre representanter fra de ansatte og tre representanter fra foreldrerådet. En foreldrerepresentant er SU-leder. Samarbeidsutvalget skal ivareta et godt samarbeid mellom foreldrene og barnehagen.

 Dugnadskomiteen Solstreif 2018/19

Alvene: Kristin Høslom mail:  frkdings@online.no    mobil: 40857167

Margrethe Aure Singh  margrethe_aure@hotmail.com    mobil:46458657

Dvergene: Unni Claussen mail: unni.claussen@gmail.com       mobil: 91517357

Ulf Thorsen mail:   ulf.thorsen@gmail.com     mobil: 95056846

Vuggestuen: Hanna Mjøsund mail:  hanna.mjosund@gmail.com    mobil: 41639268

Sofie Koht Cleghorn  mail:  sofiekc@yahoo.co.uk    mobil: 99246740

Medarbeidere : Anne Iversen  anne.iversen@steinerbarnehage.no      mobil: 48128880

Irene Kristoffersen  kristoffersenirene@gmail.com       mobil: 97516147

Gro Løkken  drammen@steinerbarnehage.no            mobil: 95478580

 

dugnadskomiteen Solhagen 2018/19

Rev: Vibeke Kvam mail:  Vibeke.Kvam@drmk.no  mobil: 95728730

Bjørn  Anette Grasbekk mail: anettegrasbekk@hotmail.com   mobil:93803928

Jantje Wedelgartner mail: joern.jost@arcor.de   mobil:92056256

Ulv: Maria Fælla mail:  maria.faella@gmail.com   mobil: 93263500

Fredrik Zurcher  mail: fredrik.zuercher@gmail.com   mobil:93071203

Ingrid Ask mail:  ingrid_alexandra@live.no   mobil:92202082

Medarbeidere: Tove Mortensen  mail: Tove.mortensen@steinerbarnehage.no  mobil: 92201371

Hanaw Tofiq mail:  hanaw.tofiq@gmail.com   mobil: 46815411

Turid Vestad  mail: turidv@hotmail.no  mobil: 47017576

Eier/Stiftelsen v/Gro Løkken, styrer  mail: drammen@steinerbarnehage.no   mobil: 95478580

 

SU – Solstreif 2018/19

Fra kollegiet:

Fra foreldrene

Fra Eier/stiftelsen

SU – Solhagen 2018/19

Fra foreldrene:

Rev: Mats Nedberg matsnedberg@gmail.com  46473873 (2017)

Bjørn: Janne Nedberg janne@nedberg.no  95755640 (2018)

Ulv: JaraN Stryken snowboysupernova@hotmail.com  90516432 (2016)

Sumit Kumar monga.sk@gmail.com  93427528 (2018)

Fra kollegiet:

Eier/Stiftelsen:                                                                                                                         

Stiftelsen

  •  Styre leder: Geir Stave,
  • styremedlem: Tone Bjerkely,
  • styremedlem: Therese Tybring Høiås,
  • styremedlem: Rannej Romtvedt,
  • styremedlem: Trine Aas,
  • styremedlem: Vibeke Moe
  • Barnehagens styrer: Gro Løkken